niedziela, 11 września 2016

Voting time...The "Hello Sunshine" 2016 came to an end. We have few days to choose the winners, but it is hard to select just a few works from all the works submitted. This time we have 114 lovely quilts submitted to play. Thank you all for the participation !!!

Konkurs "Hello Sunshine" 2016 dobiegł końca. Mamy jeszcze tylko kilka dni na wybór zwycięzców i muszę przyznać, że ciężko jest wybrać zaledwie kilka prac ze wszystkich zgłoszonych do konkursu. Tym razem mamy aż 114 uroczych quiltów zgłoszonych do zabawy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział !!!
IMPORTANT

I have send promised coupon codes to all of participants. If there is anyone who hasn't received the coupon, please contact me by email: quiltsmyway@szeptem.pl

WAŻNE
Do wszystkich Was zostały wysłane obiecane kupony rabatowe. Jeżeli ktoś z Was kuponów nie otrzymał, bardzo proszę o informację na e-mail: quiltsmyway@szeptem.pl


5 komentarzy:

 1. Gosiu, tak jak w poprzednim roku siedzę pod drzewami w miłym miejscu i zaglądam na Twój blog. Trudny wybór, tylko mogę sobie wyobrazić! Dla mnie udział był frajdą, sympatycznie kojarzy mi się Twoje Hello Sunshine, bardzo sympatycznie :)
  Pozdrawiam serdecznie i słonecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że kolejny raz organizujesz taki konkurs :-) Jakoś na polskiej scenie patchworkowej wciąż niewiele takich, a przecież środowisko rośnie w siłę :-) Doskonałym krokiem jest podział na kategorie, choć mam wrażenie, że to wcale nie ułatwia werdyktu ;-) No i dzięki temu wciąż trafiam na nowe blogi. Dzięki za zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. What a nice response you had. There were so many beautiful pieces of work.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już się nie możemy doczekać

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałam tylko napisać że też się nie mogę doczekać wyników i każdej z Uczestniczek już teraz gratuluję wygranej!
  A Tobie .... współczuję bólu głowy bo pewnie nie źle się głowisz co zrobić z taką ilością prac ;)

  OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!