wtorek, 15 stycznia 2013

New Year - New Venture / Nowy Etap w Nowym Roku


Witajcie Kochani!!!

Rok 2012 dawno już za nami. Wiele z Was pisało o swoich dotychczasowych osiągnięciach i planach na przyszłość. U mnie końcówka roku była czasem intensywnych przygotowań do nowych rzeczy,które zamierzałam rozpocząć w tym roku. Niewiele Wam wcześniej mogłam o tym napisać,ale dzisiaj z ogromną przyjemnością chciałabym Wam oznajmić,że patchwork przestał już być jedynie moim hobby...
Dzięki wspaniałym sponsorom, którzy zechcieli wziąć udział w moim przedsięwzięciu już od początku 2013 roku rusza mobilne centrum szkoleniowe o nazwie "Quilts My Way"
Każdy,kto będzie chciał nauczyć się czegoś nowego w dziedzinie patchworku będzie mógł wziąć udział w organizowanych przeze mnie szkoleniach.
Dzięki firmom Aurifil, Bernina, Colonial Needle, Famore Cutlery, Michael Miller, Riley Blake Designs, Pellon oraz projektantce Amandzie Murphy warsztaty będą przeprowadzane z użyciem profesjonalnych narzędzi, sprzętu oraz niezbędnych materiałów.

Pierwsze warsztaty odbędą się już na początku lutego,ale niestety nie mogę Was na nie zaprosić. Wezmą w nich udział osoby uczestniczące w europejskim projekcie mającym na celu propagowanie przedsiębiorczości.

Następne szkolenie zamierzam przeprowadzić w drugim tygodniu kwietnia-to taki wstępny termin.
Wybór miasta, w którym się ono odbędzie jest jest jeszcze przede mną, dlatego wszelkie Wasze sugestie są bardzo mile widziane.  (mój e-mail debuko@szeptem.pl )

Szkolenie odbędzie się tam gdzie będzie potrzebne...niezależnie od miejsca mojego zamieszkania:)
To może być dowolne miasto w Polsce.

O wszystkich szczegółach będę Was oczywiście informowała na bieżąco-również w kwestii ceny.

 
 
The year 2012 is over. 
Many of you have written about your past achievements and your future plans. For me the end of the year was a time of intensive preparation for some new things that I am going to start this year.

 I couldn't write You before about that, but now with a great pleasure I would like to tell you that patchwork is no longer just a hobby of mine ... 

Thanks to great sponsors who have taken part in my project since early 2013 a training center called "Quilts My Way" is about to start.  Anyone, who wants to learn how to quilt, will be able to take part in the trainings organized by me.

Thanks to companies like: Aurifil, Bernina,  Colonial Needle, Famore Cutlery, Michael Miller,  Riley Blake Designs, Pellon and designer Amanda Murphy, the trainings will be conducted with the use of professional tools, equipment and necessary materials. I will surely be informing you up to date about all the details.
The trainings will be only in Poland.


 
Przy okazji pragnę z całego serca podziękować Madame Samm za jej ogromne zaangażowanie i pomoc w realizacji mojego pomysłu. Bez jej pomocy realizacja moich planów w takim kształcie nie byłaby możliwa.
  
 By the way, I would like to wholeheartedly thank Madame Samm for her tremendous commitment and support in implementing my idea. Without her help the implementation of my plans in such a shape would not be possible.


 

Kolejny raz bardzo dziękuję Ci za przyjaźń,którą mi ofiarowałaś:)
Once again, I thank you for the friendship that you gave me.


20 komentarzy:

 1. Congratulations and best wishes with your new endeavor!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Will this Be online or in a business?

  OdpowiedzUsuń
 3. My Sweet Gosia....Years ago someone believed in me too. He opened the door and I walked through. I shared with him when I was able I would do the same for others...All I did was open the door...It is your ingenuity, sweat and determination that will make you successful. I will remain a cheerleader and be thrilled at every milestone you reach. It obvious that many of our sponsors believed in you too. I could not be prouder of you. I BELIEVE IN YOU!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gosiu moje najszczersze gratulacje !!! Jesteś wielka !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Madame Samm pięknie napisała. Nie pozostaje mi nic innego jak po prostu wierzyć w Ciebie:) Trzymam kciuki za sukces! Choć z drugiej strony te kciuki są zbędne, bo Góra stoi za Tobą:)

  Ściskam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super! Gratuluję z całego serca! I zgadzam się z Grażynką: Madame Samm świetnie to ujęła:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Łaaaał! To jak wystrzał w kosmos! Bardzo gratuluję!!!
  Cieszę się, że znalazłaś pomocnych ludzi, sponsorów i w ogóle wszystko umiałaś poskładać do kupy! Fantastyczne! Spełnisz swoje i wielu z nas zapewne MARZENIA!!! Gratuluję i trzymam kciuki!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. fiuuu-fiuuu! ależ cudny pomysł i naprawdę jak wystrzał w kosmos!!!
  Gosieńko trzymam kciuki z całych sił, wierzę w Ciebie i Twoje marzenie! Niechaj się spełnia....
  utulam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wielkie dzięki dziewczyny!! Teraz to dopiero mnóstwo pracy przede mną:)

  OdpowiedzUsuń
 10. DEBUCO!!!!!!!!!!Wspaniala wiadomosc..cudowny pomysl,gartuluje ogromnie i ciesze sie ze ze Cie znam a moze i blizej kiedys poznam.No i ta Madame Samm..mialas wiele szczescia w zyciu by ja spotkac ..Juz dzis wroze Ci samych sukcesow i zycze Ci samych sukcesow w tym nowym przedsiewzieciu.Pozdrow Pania Asystentke.)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale zaskoczenie!!! Gratuluję pomysłu i zdeterminowania! A może do Wrocka? :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Congratulations on your new venture!

  OdpowiedzUsuń
 13. Super! Gratulję:)
  Może w Siedlcach? ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wielkie brawa za pomysł, gratuluję pozyskania tylu sponsorów, ciężka praca przed Tobą ale cieszę się, że będziesz swoimi umiejętnościami mogła obdarować innych:) Trzymam kciuki za Ciebie:):)

  OdpowiedzUsuń
 15. Gosiu ogromne gratulacje! Trzymam kciuki za powodzenie projektu!

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratuluję pomysłu, odwagi i wytrwałości w dążeniu do celu. Życzę satysfakcji ( w każdej sferze przedsięwziecia) i trzymam kciuki za powodzenie projektu :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluję! A może by tak kwietniowe warsztaty we Wrocławiu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że udało mi się zmienić swój profil tak, abym mogła otrzymywać odpowiedzi na swoje komentarze. :) Ale i tak będę tu zaglądać i "lobbować" za Wrocławiem... :)

   Usuń
 18. Gratuluję, dopiero znalazłam Twojego bloga, choć już gdzieś widziałam Twoje prace. Podziwiam precyzję wykonania i mam nadzieję, że uda mi się też do takiej dojść :-)

  OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!