czwartek, 19 lipca 2012

New address / Nowy adres

Welcome You all to my new blog!!!  Actually, the blog is the same and also the entire content of the previous one has been moved here, but as of today we will meet only here. So, if anyone of you has added Debuko Cotton House to your favourites, it's necessary to change it to Quilts My Way. The old one is no longer active :(

 And one more thing ... On my new blog I do not have any follower :( This fact really bothers me and the emptiness is really appalling, so please all my "old" followers - fill it out :) :)
 

Witajcie Kochani na moim nowym blogu !!! Właściwie blog jest ten sam i cała zawartość poprzedniego została tutaj przeniesiona,ale od dzisiaj będziemy spotykać się tylko tutaj,więc jeżeli ktoś z Was dodał Debuko Cotton House  do swoich ulubionych, to dobrze byłoby zmienić go na Quilts My Way.
Na starym nic się już nie wydarzy :(

I jeszcze jedno... Na moim nowym blogu nie mam teraz żadnego obserwatora:( Przerażająca jest ta pustka dlatego bardzo proszę wszystkich moich "starych" obserwatorów - wypełnijcie ją :):)
6 komentarzy:

 1. a skąd impuls do takich zmian?? jeśli to nie tajemnica :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uuuuu....Ale zadałaś mi pytanie:) Ciężko mi powiedzieć... Wizerunek chciałam zmienić już dawno,ale niestety nie mam dostępu do odpowiedniego oprogramowania:( Dzięki Joasi (Shape Moth) udało mi się zrealizować marzenie:) Nazwę zmieniłam,bo Debuko Cotton House wydawało mi się trochę "zbyt pospolite" (tą nazwę wybrałam jak jeszcze zaczynałam swoją "przygodę" z blogspotem,a zaraz potem przestała mi się podobać). Jak zmieniłam nazwę w nagłówku i w ustawieniach to i tak u wszystkich obserwatorów wyświetlała się stara,więc nie miałam wyboru...musiałam przenieść całość na nowy adres :):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wszelkich zmian i powodzenia w nowym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również życzę powodzenia w nowym miejscu:) nic się nie martw: podczas wakacji takie zmiany są trudne, ale na pewno po wakacjach Twoi dotychczasowi obserwatorzy zauważą zmianę!

  OdpowiedzUsuń
 5. I am now a follower of your blog.

  OdpowiedzUsuń
 6. oj kochana ,pół nocy nie spałam,piękne,przepiękne rzeczy tworzysz!!miło mi będzie do ciebie zaglądać!

  OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!