czwartek, 10 października 2013

"Fairy Tale Friends" cosmetic bag / Kosmetyczka "Fairy Tale Friends"

I do like giving gifts, and when I make up my mind to sew something special for someone, it takes me a lot of time to choose a fabric, colors, a design, etc. It is important to me to offer something that I would be happy to receive, something sincere, that would bring joy and happiness. 
Unfortunately, despite my efforts, it is always difficult for me to choose a gift for my beloved Patricia, a niece of my husband. I have no idea what colours she likes and I do not want to give her something that would be unnecessary. Every time I ask myself whether she would really like the gift I am to give her. 
This time I prepared for her a simple cosmetic bag, which I sewed out of the squares, and that gift (I think) was ideal. Finally I’ve found her favorite colors :)
 
Bardzo lubię robić prezenty i gdy już decyduję się uszyć coś dla kogoś, to długo zastanawiam się nad wyborem tkanin, kolorów, wzoru itp.Zawsze zależy mi na tym żeby mój prezent, był taki jaki sama chciałabym dostać, czyli od serca i sprawiający radość.
Niestety mimo mojego zaangażowania zawsze mam kłopot z podjęciem ostatecznej decyzji w kwestii upominku dla mojej ukochanej Patrycji, siostrzenicy mojego męża. Nie mam pojęcia jakie lubi kolory,a nie chciałabym obdarowywać jej rzeczami niepotrzebnymi. Za każdym razem zastanawiam się, czy prezent jej się spodoba.
Tym razem uszyłam jej prostą kosmetyczkę z kwadratów, która (jak mi się wydaje) była strzałem w dziesiątkę. W końcu trafiłam w jej ulubione kolory:)


Here I used the fabrics from the collection of Fairy Tale Friends of Moda, which I managed to get in the Craftfabric store. Great collection, and although these are not my favorite colors, I am thinking about sewing a similar copy for myself.

Wykorzystałam tutaj tkaniny z kolekcji Fairy Tale Friends firmy Moda, które udało mi się zdobyć w sklepie Craftfabric. Świetna kolekcja i chociaż to nie do końca moje kolory, to zastanawiam się nad uszyciem podobnego egzemplarza dla siebie.


 

6 komentarzy:

 1. Lovet the fabric and the stitching on this bag. Great work.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna!!! Kolorki fajne, takie radosne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kolorowa i przez to bardzo ładna,młodej osóbce przypadnie z pewnością do gustu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne kolory i super dokładnie uszyta - bardzo fajny prezent:)

  OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...