poniedziałek, 29 sierpnia 2016

"Hello Sunshine" and Aurifil
a photo from the Aurifil Company's Website


Welcome everyone this time about the "Hello Sunshine" quilting contest. I would like to tell a little bit about our extremely generous sponsor, i.e. the Aurifil company.

Witam w kolejnym poście na temat konkursu "Hello Sunshine". Tym razem kilka słów o naszym niezwykle hojnym sponsorze firmie Aurifil. As most of you probably know, the Aurifil company is a manufacturer of the highest class threads used for sewing, quilting, embroidery and more. Although the threads are expensive, no other threads are as good as them.

I was planning to write a description of each kind of threads but since Karolina from the B-craft has already written a great post about it, I will only paste a link to her website.

All the details you will find here.Jak pewnie większość z Was wie, firma Aurifil jest producentem najwyższej klasy nici do szycia, pikowania, haftowania i nie tylko. Ceny nici są wysokie,ale na świecie nie ma takich, które mogłyby się z nimi równać.

Zastanawiałam się nad szczegółowym opisem każdego rodzaju nici tej firmy,ale ponieważ Karolina z B-craft napisała już jakiś czas temu fantastyczny post na ten temat, posłużę się jedynie linkiem do jej strony.

Szczegóły na temat nici znajdziecie tutaj.

Ps. Nici Aurifil dostępne są w Polsce w dwóch sklepach Craftfabric i B-craft. W tym ostatnim, z nićmi Aurifil w koszyku możecie skorzystać z bezpłatnej przesyłki.

2 komentarze:

  1. I love using the Aurifil threads. They make such a difference in a finished piece.

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam te nici, mam kilka szpulek,sa swietne do szycia .Szkoda ze nie ma darmowych wysylek za granice, bo kupilabym sobie cala palete kolorow.

    OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!