środa, 20 stycznia 2016

New quilt pattern- work in progress.I have just started a new quilt using my new pattern.
I have been thinking of the choice of fabric for this pattern for a long time. I did not want to use solids. I thought that fabrics with delicate shades will look better on this pattern, but now I'm really disorientated. I chose two colors of Grunge Basics from Moda, but those fabrics look very different in reality. I was worried about this cream fabric with a lot of brown shades. In the pictures it looks solid and it has been very comforting. But it was different with the second one.  I hope the whole will look good though.   

Właśnie zaczęłam kolejny quilt z użyciem mojego nowego wzoru.
Długo zastanawiałam się nad wyborem tkanin do tego quiltu. Nie chciałam używać tkanin jednolitych. Myślałam, że tkaniny z delikatnymi odcieniami będą wyglądać na tym wzorze lepiej i teraz jestem naprawdę zdezorientowana. Wybrałam dwa kolory z Grunge Basics firmy Moda, ale te tkaniny wyglądają na zdjęciach całkiem inaczej niż w rzeczywistości. Martwiłam się o tą kremową z wieloma brązowymi odcieniami. Na zdjęciach wygląda jednak jak jednolita i to akurat bardzo mnie pocieszyło. Za to druga wręcz odwrotnie. Liczę na to, że jednak całość będzie wyglądała dobrze.

4 komentarze:

 1. no no jestem ciekawa co z tych wycinanek wyjdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. There are a lot of very small shapes there, Gosia. I know that it is hard to get true colors on the computer, but it looks fine from here.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się te tkaniny bardzo i myślę, że dużo bardziej niż gładka klasyka czerń/biel.
  Zapowiada się doskonale, jak dla mnie :)
  Pozdrawiam Gosiu!

  OdpowiedzUsuń
 4. mnie też się podoba :) czekam na efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!