piątek, 5 kwietnia 2013

"Say it With Flowers" Blog Hop There is a new Blog Hop hosted by Madame Samm. You can sign up from today. Just click on the Sew  We Quilt to sign up!  The theme is "Say it with flowers"!!! I'm in :)

 

W dniu dzisiejszym Madame Samm zapowiedziała nowy Blog Hop o nazwie "Say it with flowers".

Wszystkie szczegóły dotyczące zabawy będą umieszczone na blogu Sew We Quilt jutro, ale już dzisiaj można zgłaszać się do zabawy. Aby wziąć w niej udział wystarczy zostawić komentarz pod dzisiejszym i jutrzejszym postem. Trzeba się śpieszyć, ponieważ w zabawie może wziąć udział tylko 50 osób.

Szczerze zachęcam Was do udziału w konkursach / zabawach organizowanych przez Madame Samm. W każdym z nich można wygrać wspaniałe zestawy tkanin i innych dodatków do patchworku, a sama Madame Samm jest niezwykle pomocną i bardzo przyjazną osobą, na której wsparcie zawsze można liczyć:)

Ps. Madame Samm wysłała mi e-mail z informacją, że mile widziane są uczestniczki z Europy:) Tym bardziej zachęcam Was do wzięcia udziału w zabawie.


3 komentarze:

  1. Zapisałam się. Ale czy ja dam radę??????????????

    OdpowiedzUsuń
  2. Gosiu, ja też się zgłosiłam. Dziś będę robić burzę mózgów i obmyślać kwiatowy projekt! Spodziewaj się, że będę Cię męczyć od czasu do czasu mailami, bo nigdy nie brałam udziału w Blog Hop! Troszkem przerażonam, ale trzeba się przecież rozwijać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dotarłam dzisiaj przypadkiem na Twój blog - bardzo podobają mi się Twoje prace. Chciałabym wziąć udział w zaproponowanej zabawie, lecz nie wiem, czy nie jest za późno. Proszę o odpowiedź i o wskazówki w języku polskim.

    OdpowiedzUsuń

Your comments mean so much to me and really keep me motivated!
Also, if you have any question, feel free to ask!

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle ważne i zawsze motywują mnie do działania:)
Dziękuję za każde pozostawione słowo!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...